גירושין
פרי - עורך דין גירושין
גישור דיני משפחה מזונות
ירושות - צוואות - גירושים
דיני עבודה הטרדה מינית
טלפונים:
03-7524622
03-7524623
פקס: 03-7524624
אזור מרכז
היצירה 3 בית ש.א.פ
רמת גן.
גירושין
גישור
דיני משפחה
צוואות ירושות
דיני עבודה
מזונות ילדים
הטרדה מינית
ידועים בציבור
פירוק שיתוף
אני מאמין
צור קשר
אתר הבית
משרד עורכי דין
עורך דין גישור בתחום המשפחה
הסתכלות חדשה על דיני משפחה
עו"ד גירושין
אתר הבית
עורכי דין בצפון
אתרים מומלצים
פינוי שוכר
תיקון לחוק הפוליו
תאונות עבודה זכויות העובד
מערכת השיפוט הצבאית
פאבים
dayuse
חדרים לפי שעה בצפון
צימרים
דיסקרטי בהרצליה
חדשות ועדכונים
15/09/2009 - שנה טובה
שנה טובה וגמר חתימה טובה
15/09/2009 - משרדנו החדשים
משרדים חדשים ברמת גן

עורך דין גישור בתחום המשפחה – במה יוכל לסייע

גישור הוא תחום שקיבל הכרה רבה בעשור האחרון, זאת לאור ההצלחה הרבה שיש בתחום זה, וההבנה כי לעתים, זה מה שנדרש כדי להגיע להסכמות במקום מלחמות אגו ואחרות. הגישור עוסק בתחומים שונים ולעתים בית המשפט עצמו מציע לצדדים את האפשרות לבחור בגישור ולוותר כליל על הדיון בבית המשפט. מה עושה המגשר וכיצד יוכל לסייע לכם?

קול ההיגיון

זוגות רבים שנישואיהם עלו על שרטון, בוחרים לפרק את התא המשפחתי, כלומר להתגרש. על אף ההסכמה ההדדית לגירושין, יכול להיות שישנם נושאים בהם אינם מצליחים בני הזוג להגיע להסכמה ביניהם, אם מטעמי אגו, ואם מטעמים אחרים, בהם כל צד מאמין בצדקת דבריו ואינו מוכן לסגת מעמדתו.

במקרים כאלו, עלול הליך הגירושין לארוך זמן רב, ולהיות כרוך בהוצאות כספיות גבוהות, שלא לדבר על תעצומות הנפש אותן חווה כל אחד מהצדדים. עורך דין גישור העוסק בתחום המשפחה יכול להיות מוצא יעיל כדי לפתור את הסוגיות הללו. באמצעות הגישור, יכולים בני הזוג ללמוד להקשיב האחד לשני, להפריד את הטפל מן העיקר ולקדם את האינטרסים שלהם בצורה מושכלת, בה אין מנצחים ואין מפסידים. לעתים, בעזרת המגשר, יוכלו לסגת מעט מעמדתם ולמצוא מוצא שלבד, או דרך בית המשפט, לא היו יכולים למצוא אותו.

קול הממון

גם זוגות שעדיין לא נישאו וחושבים לערוך ביניהם הסכם ממון, ימצאו כי עורך דין הסכם ממון ומגשר יכול לסייע רבות, במיוחד אם אחד מהצדים חש פגוע על קיומו של הסכם הממון או על הצורך בו. בעזרת עורך הדין, יוכלו בני הזוג להבין את משמעות הדברים והיתרונות הרבים ששני הצדדים ייהנו מהם בעריכת הסכם ממון שיגן על רכושם הפרטי שהביאו עימם טרם הנישואים, וגם על הרכוש שיצטבר במשותף אחרי הנישואין. למעשה, יותר ויותר זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון, ולו רק בשל הידיעה כי והיה ויתגרשו בבוא היום, תיחסך מהם כל עוגמת הנפש והמאבקים המרים בבתי המשפט על אופן חלוקת הרכוש ביניהם. בסיועו של מגשר ייבדקו גם כל הסעיפים ואפילו יובטח עתידם הכלכלי של הילדים שטרם נולדו.

קול הניסיון

לא רק זוגות נשואים המצויים בהליכי גירושין יכולים לקבל סיוע מעורך דין ומגשר בתחום. כשעולה סוגיית ההורות המשותפת, בין אם בקרב זוגות נשואים ובין אם בקרב הורים לילד משותף שלא במסגרת הנישואין, יש לתת את הדעת לגבי הסדרי הראייה, חלוקת החובות והאחריות והגדרות חשובות שיסייעו לעשות סדר אצל ההורים ובעיקר אצל הילד. למשל, אשה שהרתה לגבר שאינו בן זוגה, רק כדי לקבל את זרעו, צריכה להגיע להסכם הורות משותפת עם האב, המעוניין לקחת חלק בגידול הילד. במקרים כאלו חשוב להתייעץ עם עורך דין שיערוך הסכם הורות משותפת, ישמור על זכויות שני הצדדים, ובעיקר ישים לנג עיני ההורים את טובתו ורווחתו של הילד.
עורך דין גישור בתחום המשפחה יכול לסייע רבות בהבהרת סעיפים לא ברורים, בקיצור הליכים הכרוכים במאבקים משפטיים מיותרים ובשמירה על זכויותיהם של כל הנוגעים בדבר. כמו כן, במקרה ובני זוג המצויים בהליכי גירושין וחושבים לתת סיכוי אחרון לנישואיהם, יוכלו להיעזר במגשר שיסייע להם לנסות ולצלוח את הפער שנפער ביניהם ולשוב אל דרך המלך.

 

 
עורך דין לגירושין גישור - עורך דין גישור בתחום המשפחה קידום אתרים
כל הזכויות באתר זה שמורת חל איסור להעתיק מידע או כל דבר אחר ללא רשות בכתב
משרד עורך דין פרי - גירושין גישור דיני משפחה מזונות ירושות צוואות דיני עבודה הטרדה מינית
חדרים לפי שעה | צימר | לופטים ראשון לציון | חדרים לפי שעה במרכז | guestroom | נופש פרטי |